Ebrar Online İletişim ve Eğitim Altyapısı

ebrarEğitim %100 bulut teknolojiyle kurumlara, sunucu, teknik eleman ve altyapı gibi yatırımlara gerek olmaksızın online iletişim ve eğitim alt yapısı sağlamaktadır.

Kurumlar tarafından personel, bayi ve müşteri eğitimleri yanında toplantı ve seminer yapmak amacıyla da kullanılabilmekte ve her kurum kendi web adresi ve logosu ile hizmet almaktadır.

Yapılan tüm çalışmalar zaman ve mekândan bağımsız olarak yapılabilmekte ve kullanıcılar tablet ve mobil cihazlarından bile çalışmalara katılabilmektedir.

ebrarEğitim yenilikçi yapısıyla LMS, sanal sınıf (web konferans, webinar), video streaming, online depolama, ders yönetimi, soru bankası, test ve sınav sistemi ve raporlama gibi özellikleri içerisinde barındırmaktadır.

Sanal Sınıf: Webinar ve web/video konferans yapılarak görüntülü ve sesli etkileşim ortamı sağlamanın yanı sıra birlikte çalışma imkânı da sunulmaktadır. Yapılan etkinlikler istenirse kayıt edilir ve tekrar tekrar seyredilebilir.

Online Depolama: Derslere istenildiği kadar Doküman, Video, Link, Embed Kod, Test, Scorm(HTML5) ve Etkileşimli Video yüklenmesini sağlar.

Raporlama ve Yönetim: Eğitmen, yönetici gibi değişik rollerde kullanıcı ekleme, ders ve içerik yönetimi, kayıtlı öğrenci, günlük ve aylık gelir gibi birçok raporun alınmasını sağlar.

Soru Bankası Test/Sınav Sistemi: Sınırsız sayıda soru, test ve sınav hazırlanmasını ve sunulmasını sağlar.

Video Ders Kütüphanesi: Sisteme yüklenmiş video ve dokümanlara toplu bir şekilde ulaşım imkânı verir.

Mesajlaşma: Eğitmen ve öğrenciler arasında sosyal etkileşim ortamı sunar.

Online Ödeme: İyzico ve PayPal kullanarak eğitim satışı yapılabilmesini sağlar.

Tüm bu özelliklerle kurumlar teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak verimliliği arttırabilmektedir.

Bu süreçte firmamızın mühendisleri ve destek ekibi 7×24 her türlü bilgi ve destek sağlamaktadır.


Uzaktan Eğitim

Çalışan Eğitimi:

e-Eğitimleri video, animasyon ve testlerle etkileşimli bir şekilde hazırlayabilir ve canlı eğitim ve webinar lerde yapabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızın verimliliğini, şirketinize olan bağlılıklarını ve hizmet kalitesini arttırabilirsiniz.

Bayi Eğitimi:

Bayilerinizin sizin ürün ve hizmetlerinizi doğru ve hızlı bir şekilde öğrenebilmesi önemlidir. Ayrıca online canlı toplantı, bayi webinarları ile de iletişimini canlı tutabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilir ve bayilerinizin verimliğini artırabilirsiniz.

İş Ortağı Eğitimi:

Ürünleriniz, hizmetleriniz ve süreçleriniz ile ilgili iş ortaklarınızı doğru bilgilendirebilir ve toplantılara yapabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilir ve iş ortaklarınızla daha verimli çalışabilirsiniz

Müşteri Eğitimi:

Ürünleriniz ve hizmetleriniz konusunda müşterilerinizi kolay bir şekilde bilgilendirebilir ve her türlü eğitimi sunabilirsiniz. Müşteri webinarları yapabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilirsiniz.