kullanıcılar ebrarPos’u çok seviyor çünkü; 

Barkot okuyucu ile dokunmatik ve hızlı bir biçimde satış gerçekleştiriyorlar. İsterlerse kağıt fatura, e-arşiv fatura, e-fatura yada seçtikleri bir eftPos cihazı üzerinden satışlarını sonlandırıyor ve kredi kartı ödemelerini alıyorlar.

Dokunmatik pos bilgisayar ile daha verimli ve hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

Yazılımlarımız için her türlü donanım tedarik edilmektedir. Popüler tüm markalar ve ürünleri portföyümüzde bulunmaktadır. Marka ve model seçimi projeye göre belirlenmekte ve önerilmektedir. Yazılım ve donanımın birlikte temini gelecekte yaşanacak servis sorunlarını da ortadan kaldırmaktadır.

Herşey Tek Platformda …

Yazılımlarımız dokunmatik satış ekranları, el bilgisayarı, tablet, web dahil olmak üzere tüm cihaz ve platformlardan hızlı satış yapabilmeden, arka ofis yazılımı ile tüm platformu yönetmeye; Satış, ürün takibi, stok takibi, crm, tüm barkot formatlarında etiket basmaktan; el bilgisayarları ile canlı sayım yapabilme, aynı platform üzerinden e-ticaret yapmaya kadar tüm özellikleri barındırmaktadır. Dahası işletmenize göre customize edilebilmesidir.

Hızlı Satış uygulaması

Dokunmatik Pc, El Bilgisayarı, Tablet gibi popüler cihazlar üzerinde çalışmaktadır. Ürün satışlarınızın yapıldığı satış kasası uygulamasıdır. Barkot okuyucunuz yada kısayollara satışlarınızı hızlı ve güvenilir bir biçimde yapmanız için tasarlanmıştır.

Arka Ofis Uygulaması

Tüm sistemi yönettiğiniz, ürün tanımlamaları, ürün hareketleri, kasalardan gelen satışları, siparişleri, otomatik oluşturulan siparişleri, sevkiyatları, etiketleme, terazi, sayım, icmal gibi daha bir çok işlemi gerçekleştirebildiğiniz uygulamadır. 

Sayım ve Barkot Basımı

Birden çok el bilgisayarları ile canlı stok sayımı yapabilmenize ve tüm etiket tiplerine hızlı ürün barkotları basmanızı sağlayan uygulamalardır.

Eft-Pos Entegrasyonu

Yazılımlarımız popüler bir çok yazar kasa Pos cihazı üreticileri ile entegre çalışabilmektedir. Tek yapmanız gereken yazarkasa markanızı seçmek.

Arka Ofis Uygulaması ile tüm platformu yönetin.

Siparişlerinizi otomatik olarak oluşturun.

Her formatta barkot etiketlerinizi yazdırın.

El bilgisayarları ile canlı sayım yapın.